Aprīļa sākumā sāksies koptreniņi Ventspils Piedzīvojumu parka maratonam

1488

Vēl 12 nedēļas līdz lielākajam skriešanas pasākumam Ventspilī – Piedzīvojumu parka maratonam. Šogad sacensību programmā pirmo reizi iekļauta pilnā maratona distance, taču skrējieni notiks arī pusmaratona, 10,55 km un 5,3 km distancēs, tādēļ ikvienu skriešanas entuziastu aicina pievienoties un uzsākt koptreniņus. Pirmais treniņš paredzēts 7.aprīlī.

Treniņi notiks trīs reizes nedēļā: otrdienās un ceturtdienās plkst.19.00, un svētdienās plkst.11.00, gan Reņķa dārzā, gan Piedzīvojumu parkā, gan pludmalē, gan Olimpiskā centra stadionā, kā arī būs nodarbība Ūdens Piedzīvojumu parka SPA zonā un Sportland veikalā, lai veiktu pēdas testu. Aprīlī koptreniņi notiks arī 12., 14., 17., 19., 21., 24., 26. un 28.aprīlī.

Koptreniņi ir bez maksas un tos organizē Ventspils Maratona klubs, Nike+Run Club, Olimpiskais centrs Ventspils un Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde. Tie būs skriešanas treniņi, kas paredzēti ikvienam – gan iesācējiem, kuri pirmo riezi ir apņēmušies sākt sportot, gan arī ilgus gadus pieredzējušiem skrējējiem, lai uzlabotu savus sportiskos sasniegumus. Jūsu skriešanas mērķis var būt noskriet savu pirmo vai desmit tūkstošo kilometru, sasniegt savu labāko rezultātu vai vienkārši pavadīt jauku laiku. Skriešanu dēvē ne vien par demokrātiskāko sporta veidu, bet arī par vienu no veselīgākajiem un tavam ķermenim noderīgākajiem, ja tu skrien pareizi!

Pirmais, atklāšanas treniņš notiks 7.aprīlī plkst.18.30 Reņķa dārzā, kur interesentus iepazīstinās ar treniņu metodiku, treniņu grafiku, sadalīsies grupās, atbilstoši fiziskajai sagatavotībai, izrunās jautājumus par pareizu ēšanu un iepazīsies personīgi ar treniņu vadītājiem. Kopumā būs pieci treneri: Aigars Matisons, Madara Frēliha, Laura Čakle, Ilze Valerte un Andris Valerts – visi pieredzējuši skriešanas eksperti.