Zaudējums Riga FC komandu stipri sarūgtināja, tā pēc zaudējuma (0:2) atzina FK Ventspils galvenais treneris Pols Ašvorts. “Ja mēs iesistu pirmie, pārliecība atgrieztos,” komentēja treneris.

“Rezultāts, protams, mūs stipri sarūgtināja. Varēja gaidīt, ka fiziskajā plānā mēs izskatīsimies labāk, tādēļ, ka Riga nesen bija sarežģīts Latvijas Kausa pusfināla mačs, kurā bija papildlaiks. Tomēr domāju, ka tas deva viesiem vēl vairāk pārliecības un ticību saviem spēkiem – labas uzvaras vienmēr to stimulē. Laikam, tas arī bija noteicošais mūsu mačā,” sprieda treneris.

“Saviem futbolistiem man pretenziju nav. Kā zināms, futbolā uzvar komanda, bet zaudē – treneris. Protams, zaudējums ļoti nepatīkams, vēl jo vairāk, ka Ventspils varēja cerēt uz ko lielāku. Kā pareizi atzīmēja mans kolēģis no Riga, pie rezultāta 0:0 mums bija vairāki labi momenti, bet tos, diemžēl, izmantot neizdevās. Iesistu mēs pirmie, pārliecība atgrieztos, tādos mačos tas, kurš pirmais iesit, uzreiz saņem fantastisku pārsvaru cīņā par uzvaru. Diemžēl, iesitām ne mēs…”

Ventspils futbolisti svētdien savā laukumā piedzīvoja neveiksmi Latvijas čempionāta virslīgā spēlē, svarīgā cīņā par medaļā ar 0:2 zaudējot ambiciozajai Riga FC vienībai.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils