Komanda spilgti parādīja savu raksturu un tas ļoti priecē, tādēļ komanda uzvarēja pelnīti, pēc uzvaras pār FK Jelgava (1:0) sacīja FK Ventspils galvenais treneris Pols Ašvorts.

“Kas ļoti iepriecināja, tad tas ir raksturs – komanda kārtējo reizi to lieliski parādīja. Esmu pateicīgs par to futbolistiem, ļoti par viņiem priecājos. Tādēļ esmu pārliecināts, ka, neskatoties uz ne to labāko spēli, uzvaru Ventspils vienalga panāca pilnīgi pelnīti. Mēs izpildījām galveno uzdevumu, ieguvām ļoti svarīgos trīs punktus, un darīsim visu, lai turpinātu tādā pat garā. Jauna svarīga spēle mums pavisam drīz,” komentēja Ašvorts.

Runājot par neveiksmju sēriju un to, ka tagad Ventspils klubs ir uzvarējis pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas un atgriezies līderu trijniekā, Ašvorts komentēja: “Mēs ļoti labi nospēlējām Liepājā, bet apbēdinoši zaudējām ar 0:1, kaut nekādi nebijām pelnījuši zaudēt. Zaudējām Rīgā RFS, kaut gan nospēlējām vienu no labākajām spēlēm čempionātā, ja ne pašu labāko. Eiropas Līgā tikāmies ar ļoti labu un spēcīgu komandu, un, iespējams, kopumā likumsakarīgi piekāpāmies. Galvenais, kas tajā momentā bija nepieciešams – izvairīties no panikas! Kritumi gadās visām komandām – sezonas gaitā tie ir neizbēgami. Svarīgi bija necelt paniku un turpināt neatlaidīgi strādāt – ar to arī Ventspils nodarbojās un tagad tas parādās.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils