Šie ir smagi, bet ļoti vajadzīgie trīs punkti, tā pēc uzvaras Latvijas virslīgas čempionāta spēlē pār FK Jelgava (1:0) teica Ventspils futbola kluba galvenais treneris Pols Ašvorts.

“Esmu ļoti priecīgs, ka Ventspils izcīnīja svarīgos trīs punktus, ļoti vajadzīga un laba uzvara. Spēle, kā mēs arī gaidījām, sanāca sarežģīta, bet Ventspils parādīja raksturu un pelnīti uzvarēja. Pirmais puslaiks acīmredzami pagāja pēc mūsu diktāta, bet otrajā jau laukuma saimnieki izrādīja nopietnu spiedienu. Esmu lepns par saviem futbolistiem, viņi lieliski ar visu tika galā, parādīja raksturu un neļāva pretiniekam izglābties,” Ašvorts citēts FK Ventspils mājas lapā. “Vēlreiz atzīmēšu, ka šie ir smagi, bet ļoti vajadzīgie trīs punkti.”

Uz jautājumu, kad laukumā varētu atgriezties savainotais pussargs un viens no komandas līderiem Eduards Tīdenbergs, kurš traumas dēļ nevarēja pievienoties Latvijas izlasei, Ašvorts teica: “Tikai šajā nedēļā viņš sāka trenēties, mēs rēķinājāmies, ka viņš varēs spēlēt Jelgavā. Bet nē, Ediks šim mačam vēl nebija gatavs. Tagad mums gara pauze, nākamajā mačā viņš droši vien varēs spēlēt.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils