Ašvorts: Super! Bija liels prieks redzēt tik daudz futbola fanu!

1405

FK Ventspils kluba galvenais treneris Pols Ašvorts neslēpa prieku par skatītājiem pilnajām tribīnēm un pateicās, ka tik daudz līdzjutēju sestdien klātienē atbalstīja Ventspils futbolistus Latvijas čempionāta jaunās sezonas pirmajā spēlē pret Riga FC (1:1).

Spēli klātienē noraudzījās vairāk nekā 500 līdzjūtēju. Ieeja bija bez maksas, turklāt klubs bija sarūpējis līdzjutējiem bezmaksas siltu tēju un kafiju, kā arī pīrāgus un smalkmaizītes. Taču ne jau tas, bet gan futbols bija galvenais. Ašvorts atzina, ka bija jūtams fanu atbalsts, kas arī palīdzēja komandai sapurināties pēc ne visai izteiksmīgā spēles pirmā puslaika.

«Tas bija super! Lieliski bija redzēt tik daudz līdzjutēju un liels paldies viņiem visiem par atbalstu,» pēc spēles sarunā ar portālu VentspilsBalss.lv sacīja Ašvorts. «Ceru, viņu daudz atnāks arī uz mūsu nākamo spēli ar FK Liepāja. Vispār jau piecu līdz sešu komandu līmenis ir apmēram vienāds, un šie mači būs ļoti saspringti un interesanti. Nešaubos, ka futbola kvalitāte šajās spēlēs būs tāda, ka skatītājiem būs interesanti, tādēļ līdzjutējiem arī vajag nākt uz stadionu.»

Lai gan šoreiz tikai neizšķirts, toties tas ļāva komandai pagarināt nezaudēto spēļu sēriju līdz septiņām. Rēķinot pagājušo sezonu, pēdējās septiņās spēlēs piecas reizes uzvarēts, bet divas reizes spēlēts neizšķirti.

«Protams, žēl, ka neizdevās iepriecināt mūsu līdzjutējus ar uzvaru. Spēle izdevās interesanta, un, kā bieži gadās sezonas pirmajā mačā, arī nervoza. Jaunām komandām vienmēr ir liela vēlēšanās, tām ļoti gribās sarūgtināt favorītu, ir pārliecība, un kopumā tas viss izlīdzina pretinieku klasi,» sacīja FK Ventspils galvenais treneris. «Domāju, abas puses ļoti negribēja zaudēt, bet abas puses arī ir neapmierinātas, ka neuzvarēja. Uzskatu, FK Ventspils izskatījās labāk, mēs bijām tuvāk uzvarai, izveidojām vairāk asus momentus. Bet tam, lai uzvarētu, vajag tos arī realizēt. Riga FC ir laba komanda. Simts procenti, ka tā cīnīsies līdz galam katrā mačā un nevienam ar to vienkārši tiešām nebūs.»

Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs 20.martā, kad savā laukumā uzņems pašreizējo čempionvienību FK Liepāja, kas pirmajā spēlē nedaudz negaidīti savā laukumā ar 1:2 piekāpās Jūrmalas Spartaks.