Bijušais BK Ventspils viens no līderiem Buškevics kļuvis par BK Jēkabpils treneri

1043

Savulaik viens no BK Ventspils visu laiku spožākajiem līderiem un labākajiem saspēles vadītājiem Latvijā Sandis Buškevics piektdien oficiāli apstiprināts par BK Jēkabpils komandas galveno treneri, paziņoja klubs.

“Bija nepieciešamas izmaiņas, un šoreiz šīs izmaiņas skāra treneru korpusu. Komandai vajadzīgas jaunas vēsmas un svaigas emocijas, un to mēs sagaidām no mūsu jaunā galvenā trenera Sanda Buškevica. Viņš vairākas sezonas ir bijis treneris Lietuvos rytas basketbola sistēmā, un tā ir neatsverama pieredze, kas mums noteikti noderēs. Par viņu esam saņēmuši tikai labas atsauksmes,” izmaiņas komandā komentē BK Jēkabpils direktors Juris Kalniņš.

“Trenēt Jēkabpils komandu man ir interesants izaicinājums, un es, ilgi nedomājot, piekritu kluba vadības piedāvājumam. Komandai vajadzētu atrasties augstāk nekā tā šobrīd atrodas, un es noteikti vēlos to panākt. Prieks, ka neskatoties uz grūtībām, šī komanda turpina pastāvēt. Cik esmu redzējis, tribīnes Jēkabpilī vienmēr bijušas gandrīz pilnas un cilvēkiem patīk basketbols. Tas ir arī galvenais, kāpēc klubam vajadzētu būt Jēkabpilī,” tā savukārt kluba mājas lapā citēts Buškevics.

Buškevica debija galvenā trenera amatā pie Jēkabpils kluba stūres notiks jau sestdien, kad jēkabpilieši tiksies ar Valmiera/ORDO.

Buškevics savos ziedu laikos pārstāvēja BK Ventspils laikā no 2000. līdz 2007.gadam, bija stabils Latvijas izlases spēlētājs, bet spēlētāja karjeru noslēdza 35 gadu vecumā 2012.gadā un kļuva par Gunta Endzela asistentu klubā Liepājas Lauvas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA