BK Ventspils ar 49 punktu pārsvaru sakauj Valka/Valga

1232

Latvijas Basketbola līgas regulārajā čempionātā pārliecinošāko uzvaru sezonā svinējuši Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā ar 49 punktu pārsvaru sakāva turnīra pastarīti Valka/Valga vienību.

Šī bija galvenā trenera Kārļa Muižnieka atgriešanās pēc vairāku nedēļu prombūtnes, jo bija nopietni sasirdzis. Turklāt šī uzvara bija 555.panākums kluba vēsturē. Kopumā klubs svinēja savu 16.uzvaru sezonā.

Šī ir ventspilnieku ceturtā spēle šajā sezonā, kurā gūti vismaz 100 punkti. Pret Valka/Valga tika gūti 119 punkti, kas ir šīs sezonas komandas gūto punktu rekords. Iepriekšējais bija sasniegts 5. novembrī mačā pret Ogre/Kumho Tyre, kad tika gūti 116 punkti.

Jau otrajā minūtē ventspilnieki ieguva 8:0 vadību, bet ceturtdaļu pabeidza jau ar 20 punktu pārsvaru (34:14). Lai arī mača turpinājumā pārsvars vairs tik strauji nepalielinājās, beigu beigās tik un tā sanāca ļoti pārliecinoša uzvara.

Ventspilnieku rindās vienīgi Ziediņš neguva vismaz desmit punktus. Jakoviča rēķinā 22 punkti un sešas piespēles, Dīnam – 18 punkti, Šķēlem un Leimanim – pa 15.

Nākamais mačs jau sestdien, kad Ventspilī viesosies BK Jēkabpils.