Ventspils basketbolisti izcīnījuši kārtējo uzvaru Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēlē, šoreiz savā laukumā saspringtā cīņas galotnē ar 88:83 pārspējot Tartu Ulikool vienību.

 

Spēles pirmajā pusē Tartu komandai spīdēja veiksme praktiski visās spēles komponentēs, kuri arī strauji krāj pārsvaru. Pēc pirmās ceturtdaļas Igaunijas komandai jau 10 punktu pārsvars (30:20). Līdzīgi aizritēja arī otrais periods, kurā mājiniekiem joprojām neizdevās noķert igauņus – atpūtā ejot tablo vēstīja -11 punktu deficītu ventspilniekiem.

Otrajā puslaikā beidzot izdevās uzlabot sniegumu, īpaši sekmīgi nocīnoties aizsardzībā. Pamazām starpība dila, līdz pēdējās ceturtdaļas beigu daļā beidzot izdevās panākt ne tikai izlīdzinājumu, bet arī izvirzīties vadībā (77:76). Pēc tam sekoja vairākas labas epizodes aizsardzībā, kas ļāva gūt vēl vairākus svarīgus punktus un beigās izcīnīt laimīgu uzvaru ar piecu punktu pārsvaru – 88:83.

Rezultatīvākais spēlētājs BK Ventspils rindās ar 18 punktiem bija Ousmans Dramē, kura rēķinā arī septiņas atlēkušās bumbas. Pa 17 punktiem guva Rihards Lomažs un Ronalds Zaķis. Tartu Ulikool rezultatīvākais spēlētājs bija neapturamais Arnass Veļička, kurš guva 36 (!) punktus.

BK Ventspils līdzšinējās desmit spēlēs svinējuši deviņas uzvaras, kas līgas kopvērtējumā komandai dod otro pozīciju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Latvijas – Igaunijas basketbola līga