BK “Ventspils” pievienojas Eiropas U-18 vicečempions Dāvids Vīksne

812

BK Ventspils parakstījis sadarbības līgumu ar 18 gadus veco Dāvidu Vīksni, kurš šopavasar Latvijas izlases sastāvā izcīnīja Eiropas U-18 vicečempionu titulu. Līgums noslēgts uz četrām sezonām, informē klubs.

Pašlaik 195 cm garais basketbolists spēlē Ventspils Augstskolas komandā. Siguldā dzimušais jaunietis savas basketbola prasmes sācis slīpēt Siguldas sporta skolā, pēc tam arī Cēsīs, bet vēlāk pārcēlies uz BK Valmiera/Ordo basketbola kluba jauniešu sistēmu. Pārstāvējis Latvijas U-16 un U-18 izlases.

Pēc veiksmīgās sezonas un Eiropas čempionāta noslēguma jaunietis cieta smagā negadījumā, bet šobrīd ir veiksmīgi atlabis un gatavs atgriezties basketbola laukumā, izejot veiksmīgi rehabilitācijas kursu.

“Dāvida sekmēm basketbola laukumos līdzi sekoju pēdējās divas sezonas. Uzskatu, ka Dāvids ir basketbolists, kuru savas komandas sastāvā vēlētos redzēt jebkurš treneris. Viņa sniegums pagājušās vasaras U-18 Eiropas čempionātā tikai vēlreiz to apliecināja – cīnītājs, kurš laukumā spēj atrisināt sarežģītus uzdevumus komandas interesēs. Ar basketbolista pārstāvjiem pēc U-18 čempionāta beigām vienojāmies, ka Dāvids jau no šīs sezonas sākuma būs Ventspilī, tomēr dzīve ievieš korekcijas cilvēku plānos visnegaidītākajā veidā. Bet, kā jau teicu, Dāvids ir cīnītājs, un nu viņš ir Ventspilī, kā bijām vienojušies, un es ticu, ka kopā mums izdosies piepildīt šī talantīgā jaunieša sapņus. Virzīsimies soli pa soli, un pirmais mērķis – dalība U-19 pasaules čempionātā Latvijas izlases sastāvā,” kluba mājas lapā citēts BK Ventspils valdes loceklis Ralfs Pleinics.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils