Ļoti svarīgu uzvaru cīņā par pirmo Juioru attīstības hokeja līgas čempionāta kopvērtējumā svinēja Ventspils HK VENTA 2002, kas savā laukumā līderu duelī ar 6:4 pārspēja pagaidām pirmajā vietā esošo Daugavpils Dinaburgu.

Raivo Freidenfelds guva divus vārtus pirmajā periodā un izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:1, bet otrajā trešdaļā ventspilnieki guva trīs bezatbildes vārtus un bija priekšā jau ar 5:1.

Trešajā periodā ventspilnieki pakutināja nervus gan saviem treneriem, gan līdzjutējiem, jo ļāva viesiem samazināt starpību līdz minumam, turklāt ceturtos vārtus viesi guva vien divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām un brīdī, kad ventspilniekiem bija skaitliskais vairākums. Tomēr mača galotnē izdevās ne vien izturēt spiedienu, bet arī rezultatīvi atbildēt – sekundi pirms finālsvilpes Niks Bērziņš guva sestos vārtus mājiniekiem un komanda svinēja laimīgu uzvaru ar 6:4.

Šajā spēlē ar hat-trick jeb trīs vārtu guvumiem izcēlās Ralfs Brasls, viņa rēķinā arī viena rezultatīva piespēle. Edgaram Cgojevam trīs precīzas piespēles.

Pēc šīs uzvaras ventspilnieki atpaliek no līderiem Dinaburga vairs par četriem punktiem – attiecīgi 57 un 53 punkti. Trešie ar 45 punktiem ir Liepājas SSS.

Nākamajā mačā svētdien, 10.februārī, ventspilnieki savā laukumā uzņems HS Rīga 2002.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA