Jau sestdien startēs Latvijas futbola virslīgas jaunā sezona, kad visas astoņas komandas aizvadīs sezonas pirmo oficiālo spēli. FK Ventspils savā laukumā uzņems Metta/LU vienību. Kamēr spēles vēl nav sākušās, bukmeikeriem sezona jau ir startējusi. Pēc bukmeikeru kantora Triobet ekspertu vērtējuma, jaunajā sezonā galvenie pretendenti uz čempionu titulu būs trīs klubi – ambiciozā Riga FC, FK Ventspils un FK Jelgava.

Visām trim komandām bukmeikeri pielīdzina vienādu dalītu koeficientu 4,00.

Kā norāda bukmeikeru kantora eksperti, Riga FC neapšaubāmi bija starpsezonas “skaļākā” komanda. Tās sastāvu papildinājuši Latvijas izlases uzbrukuma līderis Valērijs Šabala, kuram gan klubu karjera pēdējos gados nav bijusi izcila, un izlases kapteinis Kaspars Gorkšs. Līgums pagarināts ar izlases centra pussargu Oļegu Laizānu, piesaistīts no Skotijas atbraukušais aizsargs Antons Kurakins, kā arī Artūrs Zjuzins, kurš Latvijas izlasē regulāri uzņemas saspēles veidotāja lomu.

Savukārt Jelgavas un Ventspils komandas pagājušajā sezonā sadalīja otro un trešo vietu un, lai arī starpsezonā ar tik skaļiem darījumiem kā Riga FC neizcēlās, to vadītāju pieredzi sastāva komplektācijas jautājumos apšaubīt grūti, turklāt sastāva kodolu saglabāja abas komandas.

Taču bukmeikeri uzskata, ka par medaļām cīnīsies nevis šīs trīs komandas, bet kopumā sešas. Augstu vērtējumu paredz arī RFS, čempionvienībai Jūrmalas Spartaks un arī eksčempionei FK Liepāja. Visām vienībām, izņemot Ventspili, šosezon ir pieaudzis gan kluba budžets, gan būtiski pastiprinājies sastāvs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ieva Makare/LETA