Līdz šim pārliecinošāko uzvaru Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) debijas sezonā svinējuši Ventspils hokeja kluba VENTA 2002 spēlētāji, kuri viesos ar 8:1 apspēlēja Prizma komandu.

Jāatzīmē, ka Prizma spēlēja novājinātā sastāvā, jo spēlei bija pieteikti tikai viens vārtsargs, seši aizsargi un seši uzbrucēji. Ventspilnieku pārsvars bija ne vien virknējumā, bet arī spēles sniegumā, kas atainojās arī tablo.

Pirmajā periodā mājinieki izturēja viesu spiedienu līdz 12.minūtei, kad Jorens Kvēle-Kvāls atklāja rezultātu. Divas ar pusi minūtes pirms perioda beigām Niks Bērziņš dubultoja Ventspils kluba pārsvaru.

Otrajā trešdaļā ventspilnieki vēl četras reizes sarūgtināja mājinieku vārtsargu: pa reizei ar precīzu metienu izcēlās Elvis Kaimiņš, Oskars Grigulis, Edgars Cgojevs un Ralfs Brasis. Pēdējā periodā precīzi bija arī Rihards Žizņevskis un Daniels Kolibins.

Ventspils komandas vārtsargam Alenam Bergmanim tomēr neizdevās nosargāt savus vārtus neskartus, jo septiņas ar pusi minūtes pirms spēles beigām ripu viņa sargātajos vārtos ieraidīja Ņikita Jengašovs.

Šajā spēlē atkal īpaši rezultatīvs Ventspils komandā bija Cgojevs, kurš šoreiz sakrāja četrus punktus – vieni vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Tagad viņš ar sešās spēlēs sakrātiem 18 (6+12) punktiem kļuvis par līgas rezultatīvāko spēlētāju. Tikpat 18 (4+14) punkti ir daugavpilietim Artūram Kuzmenkovam.

Kopvērtējumā HK VENTA 2002 ar 15 punktiem sešās spēlēs dala pirmo vietu ar Daugavpils Dinaburga, kas papildlaikā negaidīti zaudēja Valmieras hokeja klubam.

Jau šajā nedēļas nogalē, svētdien, 14.oktobrī, HK VENTA 2002 pēc ilgāka pārtraukuma atkal redzēsim mājās, kad ventspilnieki savā laukumā uzņems Zemgale Juniors.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002