Ventspils pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā noskaidroti finālisti. Pārsteigumi nenotika arī šogad, līdz ar to fināla duelī spēkiem mērosies ierastie pretinieki – pašreizējie čempioni Baltijas ekspresis un vicečempioni Z/K Grifs.

Baltijas ekspresis pusfinālā samērā spraigā cīņā pieveica Brīvostas pārvaldi. Lai gan spēles pirmajā pusē čempionvienība iekrāja 18 punktu pārsvaru, otrajā puslaikā Brīvostas pārvaldei izdevās 11 punktus atspēlēt. Tomēr intriga pēdējā ceturtdaļā izpalika un Baltijas ekspresis droši nosargāja uzvaru.

Otrajā pārī Z/K Grifs pirmajā ceturtdaļā pamanījās nonākt iedzinējos cīņā pret Ventspils Tehnikumu pat ar deviņu punktu starpību, taču tad iespēlējās un jaunajiem studentiem vairs neatstāja nekādas cerības – gala rezultātā pārliecinošs panākums ar 71:53.

Finālcīņas notiks sestdien Olimpiskā centra Ventspils hallē. Vispirms plkst.13 cīņā par bronzas medaļām tiksies Brīvostas pārvalde un Ventspils Tehnikums, bet finālspēle norisināsies plkst.19, kurā Baltijas ekspresis lūkos aizstāvēt čempionu titulu, bet Z/K Grifs – to atgūt.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Sporta pārvalde