FK Ventspils 17 mājas spēles klātienē šosezon noskatījušies 8704 skatītāju

1222

Ventspils futbola klubs ir noslēdzis šī gada sezonu, kurā ieguva ceturto vietu Latvijas virslīgas čempionāta kopvērtējumā, neaizstāvēja iegūto Latvijas kausu, kā arī izstājās UEFA Eiropas līgas pirmajā kārtā. Kopumā klubs aizvadīja 17 mājas spēles, kuras klātienē stadionā noraudzījās kopumā 8704 skatītāju. Vidēji spēlē iznāk 512 skatītāji, liecina kluba apkopotie dati par biļetēm.

“Atkal ļoti patīkami atzīmēt, ka pagājušajā sezonā FK Ventspils mājas mačus noskatījās daudz līdzjutēju – vidējais rādītājs aug otro gadu pēc kārtas. Tas ir viens no mūsu galvenajiem kopējiem sasniegumiem šajā gadā,” kluba mājas lapā norāda pārstāvis Mihails Koroļovs. “Visos šajos mačos mums ļoti patīkami jūs redzēt un dzirdēt. Ceram, ka arī mēs atbildē jums nesām daudz prieka un patīkamu emociju. Protams, neiztika bez skumjiem pārdzīvojumiem… Bet tas ir sports, tas ir futbols, šeit izjūti visu jūtu gammu, un tas ir brīnišķīgi.”

Trīs Latvijas Kausa spēles noskatījās 1196 skatītāji. Bet Latvijas čempionātā skatītāju skaits otro gadu pēc kārtas pārsniedzis atzīmi 5000. Vidēji 455 skatītāji spēlē, tas ir par 20 procentiem augstāk, kā iepriekšējā sezonā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils