FK Ventspils faniem būs īpašs autobuss uz spēli Liepājā

1249

Piektdien, 23.septembrī, FK Ventspils aizvadīs ļoti svarīgu spēli Latvijas virslīgas čempionātā, kurā viesos tiksies ar pašreizējo čempionvienību FK Liepāja. Uzvaras gadījumā ventspilniekiem saglabāsies lieliskas izredzes kļūt par čempioniem, tādēļ klubs ļoti aicina ikvienu līdzjutēju doties līdzi uz Liepāju īpašā fanu autobusā, portālam Ventspilnieks.lv pastāstīja kluba pārstāvis Mihails Koroļovs.

Kā uzsvēra kluba pārstāvis, piektdiena ir darba diena, taču spēles sākums Liepājā ir tikai plkst.20, tādēļ ikvienam braukt gribētājam būs iespēja atbalstīt komandu klātienē. Autobuss aties no Olimpiskā centra Ventspils viesnīcas stāvlaukuma plkst.18.

Tie, kuri vēlas doties uz spēli Liepājā, jāzvana pa tālruni 63681354 katru dienu laikā no plkst.10 līdz 16.

Šī un nākamaā, 24.spēļu kārta var ieviest būtiskas korekcijas turnīra tabulā. Pašalik līderi ar 49 punktiem 22 spēlēs ir Jūrmalas Spartaks, ar 43 punktiem seko FK Ventspils, bet trešie ar 37 punktiem ir liepājnieki. Vēl punkts mazāk, taču spēle rezervē ir FK Jelgava.

Šajā kārtā Ventspils un Liepājas duelis, Spartaks viesos spēlēs ar pēdējā vietā esošo BFC Daugavpils, bet Jelgava tiksies ar Metta/LU. Savukārt nākamajā kārtā gaidāmi uzreiz divi lielie dueļi: FK Ventspils viesosies pie Spartaka, bet FK Jelgava uzņems liepājniekus.

Līdz čempionāta noslēgumam atlikušas kopumā vēl piecas kārtas.