FK “Ventspils” gūst divus vārtus un atstāj sausā “Metta/LU”

0
270

Savu sezonas otro uzvaru līdzšinējās trīs spēlēs Latvijas futbola virslīgas čempionātā svinējis FK Ventspils, kas svētdien savā laukumā ar 2:0 uzvarēja Metta/LU komandu.

Ventspilnieki pēc neveiksmes iepriekšējā spēlē pret FK Jelgava (1:2) šoreiz sāka ļoti aktīvi. Jau spēles 11.minūtē vārtu priekšā laba iespēja bija Tosinam Aijegunam, taču vārtsargs bija ātrāks. Tomēr jau pēc nepilnām piecām minūtēm mājinieki savu panāca: teicamu piespēli gar vārtiem izdarīja Romāns Mickevičs, bet Anastasijs Mordatenko to bez kavēšanās ieraidīja vārtos.

Viesi centās atspēlēties, taču vārtu momentus nespēja radīt. Tāpat notika arī otrajā puslaikā, kurā savukārt vairākas iespējas bija mājiniekiem. Spēle 56.minūtē viena no tām tika izmantota, kad pēc stūra sitiena izspēles vārtu tālajā stūrī pirmais pie bumbas piesteidzās Tosins Aijeguns un ieraidīja vārtos – 2:0.

Nākamajā spēlē FK Ventspils gaida sarežģīts pārbaudījums, jo izbraukumā sestdien, 6.aprīlī, jāspēlē pret pašreizējiem līderiem – sezonas sākuma pagaidām lielākā pārsteiguma autoriem Valmiera Glass/ViA. Komanda, kas pēc iepriekšējās sezonas faktiski izkrita no virslīgas un tajā palika tikai tāpēc, ka virslīgas komandu skaitu palielināja, vispirms uzvarēja virslīgas jaunpienācējus BFC Daugavpils, bet svētdien sensacionāli ar 1:0 uzvarēja čempionus Riga FC.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils