FK “Ventspils” jau trešo spēli pēc kārtas zaudē punktus, šoreiz zaudējums

617

Jau trešo spēli pēc kārtas bez uzvarām spēlē FK Ventspils, kas iepriekšējās divas spēles nospēlēja neizšķirti ar nomināli vājākiem klubiem, bet šoreiz ar 0:2 viesos kapitulēja čempionvienībai FK Riga FC.

Ventspilnieki uz Rīgu devās kaujinieciskā noskaņojumā, jo bija vīlušies par neizteiksmīgo spēli un neizšķirtu ar Valmiera Glass/ViA un pēdējā mačā savā laukumā ar virslīgas jaunpienācējiem BFC Daugavpils. Abas spēles noslēdzās 1:1.

Tomēr Rīgā sniegums bija tālu no cerētā, jo visa mača gaitā ventspilnieki lai arī centās uzbrukt, taču bīstamus sitienus visas spēles gaitā tā arī īsti neizdevās izdarīt. Vispirms spēles 31.minūtē vārtu priekšā bez uzraudzības tika atstāts rīdzinieku leģionārs Darko Lemajičs, bet uzvarai punktu rīdzinieki pielika 85.minūtē, kad izgājienā vienatnē pret vārtiem precīzs bija Aleksejs Višņakovs.

Pēc šī zaudējuma FK Ventspils attālinājās jau no pirmā trijnieka, jo līdzšinējās sešās spēlēs iegūti tikai astoņi punkti. Līderi ar 15 punktiem piecās spēlēs ir RFS, ar 12 punktiem tikpat spēlēs seko Riga FC, bet trešie ar 10 punktiem piecās spēlēs ir valmierieši. Aiz Ventspils komandas tikai divus punktus atpaliek FK Jelgava, kuriem ventspilnieki jau reizi zaudēja. Turklāt jelgavniekiem ir spēle rezervē. Seši punkti piecās spēlēs ir arī FK Liepāja.

Nākamo maču FK Ventspils aizvadīs 24.aprīlī mājās ar RFS.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils