Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils

Par futbola kluba Ventspils kapteini jaunajā sezonā ir iecelts pussargs Vitālijs Rečickis, pirmssezonas preses konferencē paziņoja komandas galvenais treneris Pols Ašvorts.

30 gadus vecais futbolists, kurš ir Rēzeknes futbola skolas audzēknis, Ventspils kluba rindās aizvadīs savu ceturto sezonu. Līdz šim viņš ir piedalījies 60 spēlēs Latvijas čempionātā virslīgā un guvis divus vārtus. Tiesa, pērnajā sezonā viņš palika bez vārtu guvuma, 20 no 24 spēlēm devās laukumā sākumsastāvā, vēl četrās iznāca laukumā uz maiņu.

Ašvorts slavēja Rečicka centienus ieguldīt maksimālu darbu komandas labā ne vien kā spēlētājs ar savu individuālo meistarību, bet arī kā sportists un cilvēks, kurš domā par kluba nākotni un velta uzmanību un darbu arī ārpus laukuma. Pēc Ašvorta vārdiem, tāds spēlētājs ir pelnījis būt kapteinis.

Kā sarunā ar portālu Ventspilnieks.lv stāstīja Rečickis, viņam šī nebūs pirmā pieredze kapteiņa postenī. Debijas sezonā virslīgā, kas bija 2009./2010.gada sezonā, viņš bija kapteinis Rēzeknes Blāzma vienībā.

Rečickis karjeras laikā ir spēlējis arī ārvalstīs. Debijas sezonā virslīgā Rečickis Blāzma labā 27 spēlēs guva astoņus vārtus. Nākamajā sezonā viņš jau bija Kipras klubā Aris, taču sastāvā nespēja nostiprināties un pārcēlās uz Tauras klubu Lietuvā. Pēc tam spēlēja FC Jūrmala un Rīgas Daugava, līdz 2014.gadā nonāca Ventspils klubā.