Jau ceturtdien UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas trešās kārtas maču aizvadīs arī FK Ventspils klubs, kas tiksies ar piekto spēcīgāko Portugāles čempionāta klubu Vitoria. Ventspilniekus sagaida ļoti grūts pārbaudījums, taču bukmeikeru kantoris BetSafe neparedz, ka Ventspils varētu pārvarēt šo kārtu.

Latvijas futbolā reta vasara ir tā, kurā Eirokausu kvalifikācijas trešajā kārtā piedalās vēl kāds mūsu klubs. Šoreiz Riga FC un FK Ventspils parūpējusies par to, ka augustā spēles starptautiskajā līmenī turpina vēl veselas divas komandas. Ventspilnieki kvalifikācijas otrajā kārtā pārvarēja Maltas kluba pretestību.

Ventspili ceturtdien sagaida mačs Rīgā pret Portugāles Vitoria. Ventspils jau tā neaizvada ideālu sezonu, ko lieku reizi apliecināja arī Eiropas līgā viesos uzrādītie rezultāti (2:2 Maltā un 0:1 Albānijā). Pret Vitoria par līdzīgu scenāriju būs grūti parūpēties, un bukmeikeri jau Rīgā par izteiktu favorīti izceļ portugāļu komandu. Tiesa, kā norāda BetSafe, nebūt ne tik izteiktu kā varētu domāt – koeficients uz Vitoria uzvaru pirmajā spēlē ir 1.75.

Tik augsts koeficients uz Portugāles kluba uzvaru saistāms gan ar to, ka Vitoria savu sezonu vēl tikai sāk, gan to, ka spēli aizvadīs mazāk nekā 24 stundas pēc ielidošanas Rīgā, iztiekot bez treniņa Daugavas stadionā, gan to, ka pretiniekus pirmajā spēlē var gluži vienkārši nenovērtēt un galveno darbu atlikt uz atbildes spēli. Taču divu spēļu summā bukmeikeri tomēr ir pārliecināti par Vitoria panākumu. Iespēja, ka FK Ventspils izslēgs pretiniekus, saņēmusi ļoti augsto koeficientu 6.45, proti, tiek uzskatīta par ļoti mazticamu.

Ja FK Ventspils tomēr parūpēsies par sensāciju un tiks tālāk, to sagaida mačs pret slaveno Rumānijas Steaua vai Čehijas Mlada Boleslav.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay