FK Ventspils klubs noslēdzis līgumu ar 17 gadus veco un talantīgo Ventspils futbola skolas audzēkni Kirilu Frolovu, informē klubs. Aizsarga pozīcijā spēlējošajam futbolistam šis ir pirmais profesionāla futbolista līgums karjerā.

Frolovs pērn spēlēja FK Ventspils dublieru komandā, tāpat bijis izsaukts arī Latvijas U-17 izlasē. Kluba sporta direktors Andrejs Butriks stāsta, ka konkurence tagadējā Ventspils komandas sastāvā ir ļoti augsta, taču “mēs uzreiz paziņojām, ka jaunajiem futbolistiem obligāti dosim iespēju parādīt sevi”.

“Vecums nav galvenais. Pierādi, puisi, parādi, uz ko tu esi spējīgs un viss ir iespējams. Tāda ir tagadējā FK Ventspils politika. Mēs esam ļoti priecīgi, kā treniņnometnē sevi parāda jaunie puiši – Kirils Frolovs, Raiens Tālbergs un citi. Viņiem, saprotams, nav viegli, bet viņi cenšas, neīd un ļoti labi sevi pierāda,” slavē Butriks.

Man šis ir pagaidām lielākais notikums futbolista karjerā, tā par noslēgto līgumu saka Frolovs. “Sapņoju par to jau sen! Esmu ļoti pateicīgs visiem treneriem, kuri palīdzēja man visā, un īpaši Dejanam Vukičevičam, kurš ar pirmajām dienām skaidri lika saprast, ka jaunajam spēlētājam obligāti būs iespēja. Galvenais katru dienu ar neatlaidīgu darbu pierādīt, ka tu esi šīs iespējas cienīgs,” komentēja jaunais futbolists.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils