FK Ventspils oficiāli noslēdzis līgumu ar vēl vienu leģionāru – pieredzējušo aizsargu Mamahu Abdulu Gafaru no Togo, informē klubs.

Jaunais spēlētājs jau aktīvi līdzdarbojas komandas treniņnometnē Spānijā. 32 gadus vecais futbolists ir aizvadījis kopumā 85 spēles Togo valstsvienībā. Savas karjeras laikā futbolists ir spēlējis dažādos klubos Anglijā un Krievijā. Nav vairs jābrīnās, ka šis ir kārtējais futbolists no Moldovas kluba Dacia, kurā iepriekš par galveno treneri strādāja tagadējais ventspilnieku treneris, bet īpašnieks bija tagadējais Ventspils kluba vadītājs – Krievijas uzņēmējs Adlans Šišhanovs.

“Mani gaida jauna un interesanta pieredze. Pateicos Adlanam Šišhanovam par uzaicinājumu un uzticēšanos, viņš pastāstīja, ka FK Ventspils ir ambicioza komanda, kuras mērķis maksimāli veiksmīgi un spēcīgi startēt visos turnīros. Viņa komandās nekad savādāk nemēdz būt: tikai cīņa par pirmo vietu, tikai nopietnu uzdevumu risināšana. Pielikšu maksimumu pūļu, lai dotu Ventspilij pēc iespējas vairāk labuma un ceru, ka mūs gaida teicama un uzvaroša sezona,” kluba mājas lapā citēts jaunais komandas spēlētājs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils