FK ‘Ventspils” pievienojas talantīgais pussargs Stuglis no “Spartaks”

635

FK Ventspils panācis vienošanos ar 22 gadus veco un talantīgo pussargu Ingaru Sarmi Stugli, kurš pagājušo sezonu noslēdza Jūrmalas Spartaks rindās, informē klubs.

Talantīgais futbolists virslīgā debitēja Metta/LU komandā, bet iepriekšējās divas sezonas pavadīja eksčempionu Jūrmalas Spartaks komandā. Kopumā virslīgā Stuglis aizvadījis jau 103 spēles un guvis kopumā septiņus vārtus.

“Mēs turpinām futbolistu meklēšanu, kuri var pastiprināt mūsu komandu un dot tai svaigas asinis. Ventspilij vajadzīgi futbolisti, kuri izsalkuši pēc uzvarām, gatavi cīnīties par rezultātu vienmēr un zina, kā to panākt. Tāds arī ir Stuglis – jauns, ambiciozs pussargs, kurš grib uzvarēt un cīnīties par augstām vietām. Viņš jau kļuvis par valsts čempionu, un esmu pārliecināts, ka grib atkal iekarot šo virsotni,” tā kluba mājas lapā citēts FK Ventspils sporta direktors Andrejs Butriks.

“Futbolistam vienmēr jāuzstāda sev nopietni uzdevumi: iziešana jaunā spēles līmenī – viens no tiem, un ļoti svarīgs. Daudzējādā ziņā tādēļ pārgāju uz Ventspili – ambīcijas un kluba vēsture neprasa papildus vārdu. Nostiprināties tādas klasiskas komandas sastāvā, nest tai labumu, cīnīties par čempionu nosaukumu un uzvarēt – tie ir mani mērķi jaunajā sezonā. Kad parādījās variants ar Ventspili, es nemaz daudz nedomāju. Ja parādās tāda iespēja, to vajag obligāti izmantot,” tā Stuglis.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils