FK Ventspils treneris: Uz Jūrmalu braucam tikai pēc uzvaras!

1455

FK Ventspils galvenais treneris Dejans Vukičevičs ir pārliecības pilns par savas vadītās komandas spējām un apņēmību, tādēļ ir pilnīgi saprotams, ka komanda uz spēli Jūrmalā pret čempioniem Spartaks dosies ar vienu mērķi – uzvarēt.

Latvijas virslīgas čempionāta ceturtās kārtas spēlē FK Ventspils svētdien viesos tiksies ar Spartaks. Dienu iepriekš tiksies FK Jelgava un Riga FC, svētdien spēlēs arī Valmiera Glass/ViA un RFS, bet pirmdien paredzēts mačs starp Metta/LU un Liepāja/Mogo. Pašlaik kopvērtējumā tikai RFS ir uzvarējusi visās trīs spēlēs un ieņem pirmo vietu. Punktus iepriekšējā kārtā sadalīja ventspilnieki un liepājnieki, bet čempionu rēķinā divas uzvaras un zaudējums, kas ierindo ceturtajā vietā.

“Mēs zinām, ka mūs sagaida sarežģīts un interesants mačs. Spartaks sāka čempionātu ar zaudējumu, bet pēc tam sekoja divas uzvaras pēc kārtas. Tas runā par emocionālu pacēlumu, pārliecību. Turklāt Spartaks rindās ir daudz pieredzējušu un interesantu futbolistu, kuri zina, kā spēlēt svarīgos mačos. Bet Ventspils, protams, brauc uz Jūrmalu pēc uzvaras. Mums citu domu nav un vienkārši nevar būt,” Vukičevičs citēts kluba mājas lapā internetā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils