Kārtējo zaudēto punktu spēli aizvadījis FK Ventspils, kas Latvijas čempionāta spēlē šoreiz nospēlēja 1:1 ar FK Jelgava.

Ventspilniekiem šis bija pirmais mačs bez galvenā trenera Dejana Vukičeviča, kurš demisionēja pēc zaudējuma Jūrmalas Spartakam (3:4), kas bija komandas piektais mačs pēdējās sešās spēlēs bez uzvarām.

Abu komandu pirmajā spēlē, kas bija sezonas otrais mačs, ventspilnieki viesos zaudēja ar 1:2. Ar šo spēli arī aizsākās komandas neveiksmju sērija, kas pārtrūka tikai uz īsu brīdi ar negaidītu uzvaru pār līderiem RFS (2:0).

Šoreiz ventspilnieki savās mājās sāka apņēmīgi un savu panāca jau spēles 32.minūtē, kad Tosins Aijeguns panāca 1:0. Tomēr lieli prieki ilgi nebija, jo puslaika pēdējā minūtē viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā ventspilnieku spēle vairs nebija tāda, kādu gribētos redzēt un arī centieni gūt vārtus vairs nevainagojās ar panākumiem, maču noslēdzot ar kārtējo neizšķirtu.

Pēc šīs spēles FK Ventspils ar 13 punktiem joprojām ir piektajā vietā, taču starpība starp līderiem un ventspilniekiem arvien pieaug. Pirmie ar 23 punktiem ir RFS, punkts mazāk ir Riga FC, seko BFC Daugavpils (16), Valmiera Glass/ViA (14).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils