Fortešs un Baturins pagarina līgumu ar FK “Ventspils”

767

FK Ventspils klubs pagarinājis līgumus ar vēl diviem futbolistiem – ar ļoti vērtīgo un rezultatīvo pussargu Amansiu Fortešu un vārtsargu Ivanu Baturinu, informē klubs. Ar spēlētājiem noslēgta ilgtermiņa vienošanās, taču detalizētāku informāciju klubs pagaidām neatklāj.

Fortešs traumas dēļ bija spiests izlaist lielu daļu no sezonas, taču čempionāta otrajā pusē viņš demonstrēja augstas klases sniegumu un arī rezultativitāti. Sezonas ievadā aprīļa otrajā pusē spēlē starp FK Ventspils un Jūrmalas Spartaks Angolas futbolists lauza kāju pēc tam, kad pret viņu rupji nospēlēja bijušais pieredzējušais ventspilnieku pussargs Jurijs Žigajevs, kurš ātrajā pretuzbrukumā notrieca Fortešu. Tobrīd četrās spēlēs Fortešs bija guvis jau divus vārtus, tajā skaitā arī pret Spartaks. Sezonas otrajā pusē Fortešs izcēlās ar vēl vārtu guvumiem, pēdējais no tiem bija sezonas noslēguma spēlē pret Metta/LU.

Savukārt 21 gadu jaunais Baturins debiju virslīgas čempionātā piedzīvoja tikai sezonas beigās, kad svarīgā cīņā Ventspils klubs viesos ar 2:1 pieveica RFS un spēra soli tuvāk sudraba medaļām.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils