Vairāki Ventspils vieglatlēti aizvadītās nedēļas nogalē Kuldīgā kļuva par Latvijas čempioniem vieglatlētikā telpās. Ventspils Olimpiskā centra atlēti kopumā izcīnīja piecas zelta medaļas.

Tāllēkšanā sievietēm sacensības noslēdzās ar māsu Grīvu dubultuzvaru. Lauma Grīva uzvarēja ar sezonā pašlaik tālāko lēcienu (6,35 m), bet māsa Māra ierindojās otrajā vietā ar rezultātu 6,26 m.

Divas zelta medaļas izcīnīja sprinteris Jānis Leitis, kurš triumfēja vispirms 400 m skrējienā (47,82 sekundes), spraigā cīņā ar pērnā gada čempionu Austri Karpinski. Dienu vēlāk Leitis bija ātrākais 200 m sprintā ar rezultātu 21,83 sekundes. Jānim jau 19. Latvijas čempiona zelta medaļa, bet desmitā, kas izcīnīta tieši Kuldīgas manēžā.

Divas zelta medaļas arī kārtlēkšanā, kurā līderi ir mūsu Ventspils sportisti. Vīriešiem labākais bija Mareks Ārents ar rezultātu 5,40 m, bet sievietēm – Ildze Bortaščenoka ar rezultātu 4,00 m. Ārentam jau 18.tituls, bet – 14.tituls.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA