Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 izcīnījis kārtējo uzvaru Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) debijas sezonas spēlē, šoreiz savā laukumā ar 4:2 pārspējot Zemgale Juniors hokejistus.

Ventspilnieki pēc ilgākas pauzes aizvadīja spēli savās mājās. Tā šosezon bija tikai otrā cīņa savā laukumā. Šoreiz pretiniekos Zemgale Juniors komanda, kuras vārtos jau pirmajā periodā izdevās iemest divas ripas. Abas reizes precīzs bija Elvis Kaimiņš (divreiz asistēja aizsargs Ansis Brikmanis).

Otrajā trešdaļa viesi vienus vārtus atguva (Alans Mitrofanovs), taču izšķirošajā periodā mājinieki vēlreiz divas reizes sarūgtināja viesu vārtsargu – abas reizes precīzs bija Uvis Grosmanis, bet vēl vienu rezultatīvu piespēli izdarīja Brikmanis. Tikai pēdējā minūtē viesi guva vēl vienus vārtus, taču tie vairs nevarēja apdraudēt ventspilnieku uzvaru.

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju galvgalī nostiprinājies Edgars Cgojevs, kurš šajā spēlē izdarīja divas rezultatīvas piespēles. HK VENTA 2002 spēlētāja rēķinā tagad ir jau 20 (6+14) punkti septiņās spēlēs.

Pēc šī panākuma ventspilnieki ar 18 punktiem septiņās spēlēs ir pirmajā vietā. Tiesa, trīs punkti mazāk, taču ar vienu spēli rezervē seko Daugavpils Dinaburg.

Nākamo spēli Ventspils hokejisti aizvadīs 23.oktobrī, kad savā laukumā uzņems tieši Daugavpils komandu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA