Venta 2002 hokejisti spraigā cīņā zaudē Prizma/Pārdaugava

1280

Zaudējumu Latvijas 1.līgas čempionātā svētdien, 13.martā, piedzīvoja Ventspils Venta 2002 hokejisti, kas savā laukumā ar 2:3 piekāpās Prizma/Pārdaugava vienībai.

Jau spēles devītajā minūtē mājinieki Venta 2002 hokejisti nonāca zaudētājos ar 0:2. Trīs minūtes un piecas sekundes pirms pirmā perioda beigām Mārtiņš Feifers vienus vārtus atguva. Ventspilniekiem izdevās panākt neizšķirtu otrā perioda septītajā minūtē, kad mājiniekiem bija lielais jeb divu vīru vairākums. To lieliski izmantoja ventspilnieki un pēc Miķeļa Pāvelsons precīzā metiena panāca izlīdzinājumu. Mājinieku prieki gan nebija ilgi, jo jau pēc divām ar pusi minūtēm Dāvis Pūliņš atkal vadībā izvirzīja rīdziniekus.

Pēdējā trešdaļā rezultāts nemainījās, lai gan ventspilniekiem trīs reizes bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā. Interesanti, ka Venta 2002 šajā spēlē neizdarīja nevienu noteikumu pārkāpumu.

Venta 2002 vārtsargs Raivis Turks atvairīja 21 metienu.

Pēc šī zaudējuma ventspilnieki ar 23 punktiem atkāpās uz sesto pozīciju, jo punktu spēlē pret līderiem HK Liepāja Juniors pamanījās atņemt Valmieras hokeja klubs, kas tādējādi apsteidza Venta 2002.

Nākamo spēli Venta 2002 aizvadīs arī savā laukumā, kad 20.martā uzņems turnīra pastarīšus Ogres hokejistus, kuri līdz šim spējuši izcīnīt vien divus punktus.