Janičenoks: Pret PAOK nenospēlējām profesionāli

1312

Latvijas basketbola klubs Ventspils FIBA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra pēdējā kārtā otrdien pret Grieķijas klubu Saloniku PAOK nav nospēlējusi profesionāli, uzskata komandas kapteinis Kristaps Janičenoks.

“Pirmkārt, es gribētu atvainoties visiem līdzjutējiem, treneriem un kluba vadībai par šādu spēli no mūsu puses. Nezinu, kas tam par iemeslu. Uz karstām oglēm tagad meklēt un rādīt uz kādu ar pirkstiem būtu nepareizi. Tas bija neprofesionāli un nedisciplinēti no mūsu puses,” pēcspēles preses konferencē teica Janičenoks. “Lai arī aizmetām garām brīvus metienus, uzskatu, ka mums kliboja komandas disciplīna. PAOK iemeta precīzāk nekā parasti, kā arī tie basketbolisti, kuri parasti nav tie precīzākie, jau spēles sākumā trāpīja vairākus metienus.”

“PAOK komandā visi ir profesionāļi, ko viņi šodien arī pierādīja. Savukārt mēs nenospēlējām profesionāli,” uzskata Janičenoks.

Tikmēr ventspilnieku galvenā trenera vietas izpildītājs Gints Fogels atzina, ka pēc šādiem mačiem runāt nav viegli.

“Jāpasveic pretinieki, kuri šoreiz bija ātrāki. Savu spēles plānu izpildījām tikai daļēji. Pēc ilgāka pārtraukuma katastrofāli nezaudējām cīņā par atlēkušajām bumbām. Savās mājās kaut kas ir jāiemet, ar tādu procentu nevienu nevaram vinnēt,” norādīja treneris. “Domāju, ka par koncentrēšanās trūkumu nevajadzētu būt runai, jo spēlējām savā laukumā. Katrs zināja, cik no tabulas viedokļa šī spēle ir svarīga.”