Kaimiņam vēl viens “hat-trick”, “VENTA 2002” uzvar arī Jelgavā

1254

Kārtējo uzvaru Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) čempionāta spēlē izcīnījusi Ventspils HK VENTA 2002, kas šoreiz izbraukumā ar 7:4 pārspēja Jelgavas Zemgale Juniors.

Bija nospēlētas tikai 42 sekundes, kad Raivo Freidenfelds ar precīzu metienu atklāja spēles rezultātu un izvirzīja ventspilniekus vadībā. Tomēr jau pēc 46 sekundēm mājinieki atjaunoja neizšķirtu. Ralfs Brasls perioda otrajā pusē atkal panāca vienu vārtu pārsvaru Ventspils kluba pusē.

Spēles turpinājumā jau izpaudās lielāks ventspilnieku pārsvars, kas atainojās arī rezultātā. Pirms pēdējā perioda rezultāts bija jau 5:2 Ventspils labā, bet pēdējā trešdaļā izdevās gūt vēl divus vārtus un uzvarēt visā cīņā ar 7:4.

Otro reizi šajā sezonā ar hat-trick jeb trīs vārtu guvumiem spēlē izcēlās Elvis Kaimiņš. Viņa rēķinā arī viena rezultatīva piespēle. Rezultatīvāko spēlētāju rangā Kaimiņš ar 23 (15+8) punktiem ir izvirzījies piektajā pozīcijā, bet Edgars Cgojevs ar 29 (7+22) punktiem dala otro vietu.

Čempionāta kopvērtējumā VENTA 2002 ar 35 punktiem 15 spēlēs noķērusi līderus Daugavpils Dinaburga, taču daugavpilieši aizvadījuši par vienu spēli vairāk. Abu komandu pirmajā tikšanās reizē ventspilnieki zaudēja. 16.decembrī ventspilnieki viesosies Daugavpilī ar mērķi revanšēties.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002