18. un 19.decembrī Saūda Arābijas pilsētā Džedā notiks Pasaules tūres finālposms 3×3 basketbolā. Tajā piedalīsies arī komanda “Rīga”, kuras sastāvā spēlē Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Lasmanis, kopā ar Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu. 

Tūres kopvērtējumā Latvijas komandai “Rīga” un Serbijas “Liman” pirms finālposma ir vienāds punktu skaits – 320, un abas atrodas līderpozīcijās.

Turnīrā piedalīsies 12 labākās komandas no visas pasaules, kuras sadalītas 4 apakšgrupās. Komanda “Rīga” iekļauta vienā grupā ar “Jeddah” no Saūda Arābijas, pret kuru spēle notiks 18.decembrī plkst. 17:35 pēc Latvijas laika un Piran no Slovēnijas – spēle paredzēta 18.decembrī plkst. 19:30 pēc Latvijas laika.

Izslēgšanas turnīra spēles paredzētas 19.decembrī.

Spēles būs iespējams vērot tiešraidē FIBA 3×3 “YouTube” kanālā.

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils pilsētas pašvaldība atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu,  kurā iekļauti 32 sportisti,  piešķirot Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumu 70 000 eiro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Vēlam veiksmi mūsu komandai!

18.12.2020. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde