Ventspils atklātajā kērlinga čempionātā regulārā turnīra priekšpēdējā spēlē negaidītu zaudējumu piedzīvoja līdervienība Pērles, taču kopvērtējumā izdevās nosargāt pirmo vietu.

Pērles priekšpēdējā kārtā negaidīti ar 4:9 piekāpās turnīra pastarītei Snowflakes, kas līdzšinējās 12 spēlēs bija piedzīvojusi tikai zaudējumus. Pēdējā kārtā Pērles ar 12:3 sagrāva VKM. Šī uzvara ļāva Pērlēm nosargāt pirmo vietu regulārā čempionāta noslēgumā.

Ostas celtnieks izcīnīja divas uzvaras un arī ar 11 panākumiem 14 spēlēs turnīru noslēdza otrajā vietā.

Pateicoties uzvarām pēdējās divās spēlēs, trešo vietu ieguva Lavīna, bet ceturtā palika Ventspils novada komanda. Visas šīs četras komandas turpinās cīņas par čempionu titulu.

Čempionāta finālturnīrs aizsāksies 19. martā – pirmajā spēlē tiksies tabulā blakus esošo komandu pāri – pirmajā četriniekā tiks aizvadītas spēles starp pirmās un otrās vietas ieguvējiem – Ostas celtnieks un Pērles, kā arī starp trešās un ceturtās vietas ieguvējiem – Lavīna un Ventspils novads.

Spēles PērlesOstas celtnieks uzvarētājs jau būs izcīnījis sev vietu fināla cīņā par čempiona titulu, kas notiks 26.martā, bet zaudētājam būs papildus iespēja pusfināla spēlē cīnīties ar Lavīna un Ventspils novads dueļa uzvarētāju par otru vietu finālspēlē.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Kērlinga klubs