Kļosovs oficiāli kļuvis par FK “Ventspils” galveno treneri

0
237

Par FK Ventspils jauno galveno treneri oficiāli kļuvis līdzšinējais pienākumu izpildītājs, iepriekšējā galvenā trenera Dejana Vukičeviča palīgs Igors Kļosovs, informē klubs.

“Pirmām kārtām, esmu pateicīgs kluba vadībai par uzticību. Brīnišķīgi saprotu visu atbildību un esmu gatavs atdot maksimumu spēka un zināšanas FK Ventspils labā,” klubs citē Kļosovu.

Viņš norāda, ka komanda šobrīd pārdzīvo ļoti grūtu laiku. “Pieņēmu piedāvājumu, tādēļ, ka uzskatu, ka dotajā momentā man vienkārši nebija tiesību, tā teikt, aizbēgt no kuģa – man kas līdzīgs ir nepieņemami.” Tā treneris izteicās, netieši norādot uz Vukičeviča lēmumu par atkāpšanos no trenera posteņa.

“Patreiz spēļu grafiks ļoti sarežģīts, paužu nav, bet visi spēlētāji strādā ļoti atbildīgi un savākti, neviens nedomā nolaist rokas. Šie puiši gatavi arī tālāk cīnīties, gatavi izlabot to, ko vajag izlabot, gatavi risināt jautājumus, kuri priekšā FK Ventspils,” norāda treneris.

FK Ventspils nav uzvarējusi jau četras spēles pēc kārtas un turnīra tabulā slīd arvien zemāk, atrodoties sestajā vietā. Tikai pāris punktus no ventspilniekiem atrodas viszemāk esošās Liepājas un Metta/LU komandas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils