29. un 30. oktobrī Abū Dabī notiks FIBA (Starptautiskās Basketbola federācijas) 3×3 basketbola Pasaules “Masters” tūres posms. Turnīrā Latviju pārstāvēs vadošā komanda “Riga”, kuras sastāvā spēlē Ventspils Olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Nauris Miezis.

Turnīrā piedalīsies 14 komandas: no Serbijas, Latvijas, Beļģijas, Nīderlandes, ASV, Krievijas, Mongolijas, Saūda Arābijas, Filipīnas, Japānas, Puertoriko un Apvienotiem Arābu Emirātiem. Ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas.

Komanda “Riga” turnīrā izlikta ar otro numuru un spēlēs B apakšgrupā kopā ar Mongolijas “UlaanbaatarMMC Energy” un Saūda Arābijas “Jeddah”. Grupu spēles tiks aizvadītas 29.oktobrī plkst. 16:15 pret Mongolijas “UlaanbaatarMMC Energy” un plkst. 18.25 pret Saūda Arābijas “Jeddah” komandām. Izslēgšanas spēles notiks 30.oktobrī.

A apakšgrupā “Ub” sacentīsies ar Puertoriko “San Juan PCI Group” un Krievijas “Gagarin”.

C apakšgrupā iekļautas Beļģijas “Antwerp”, ASV “Princeton” un kvalifikācijas grupas uzvarētāja (Nīderlandes “Utrecht”, Japānas “Minakami” vai AAE “Abu Dhabi”).

D apakšgrupa spēlēs Serbijas “Liman”, Nīderlandes “Amsterdam Talent&Pro” un Filipīnu “Manila Chooks TM”.

“Riga” komanda visos piecos iepriekšējos šīs sezonas Pasaules tūres turnīros iekļuvusi labāko astoņniekā, vislabāko rezultātu sasniedzot Debrecenā, kur tika izcīnīta otrā vieta.

Novembrī Mehiko notiks Pasaules tūres turnīrs, bet decembra vidū Džidā būs finālposms.

Spēles būs iespējams vērot tiešraidē FIBA 3×3 “YouTube” kanālā: ŠEIT

Lai sekmētu augstas klases sportistu rezultātu izaugsmi, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome atbalsta augstas klases sportistu sagatavošanas programmu,  kurā iekļauts 21 sportists, kā arī 5 sporta veidu atbalsta programmas,  piešķirot Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes finansējumu 55 000 eiro apmērā. Šīs programmas nozīmīgumu pierāda Ventspils atbalstīto sportistu dalība Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos. Ar programmas atbalstu sportistiem tiek nodrošinātas sporta bāzes un sniegts cits finansiālais un organizatoriskais atbalsts.

Novēlam veiksmi Kārlim un komandai “Riga”!

 

28.10.2021. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde