Par Latvijas futbola kluba Jūrmalas Spartaks galveno treneri grasās kļūt itāļu speciālists Nuncio Dzavetjēri, kurš savulaik vadīja Ventspils komandu, vēsta portāls Gianlucadimarzio.com.

Pašlaik 51 gadu vecais Dzavetjēri par FK Ventspils galveno treneri tika iecelts 2009.gada augustā, toreiz nomainot ukraiņu speciālistu Romānu Grigorčuku, bet amatu viņš atstāja 2011.gada janvārī. Tieši itāļa vadībā Kurzemes klubs debitēja UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, kur atzīstami cīnījās ar tādiem klubiem kā Berlīnes Hertha, Lisabonas Sporting un Heerenveen.

Dzavetjēri karjeras laikā strādājis vareno Milānas klubu AC Milan un Inter sistēmās, bet pēc Ventspils atstāšanas viņš darbojies Austrālijā un Itālijas zemākajās līgās.

Tikmēr Spartaks 2016. un 2017.gadā triumfēja Latvijas čempionātā, bet pērn palika piektais un nākamajā sezonā Eirokausos nestartēs. Sezonas otrajā pusē vienības galvenais treneris bija lietuvietis Toms Ražanausks, turklāt aizvadītajā sezonā pie komandas stūres kopumā stājās pat trīs speciālisti.

Autors: LETA / Foto: FK Ventspils