Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenā trenera Arņa Vecvagara nosaukto 24 basketbolistu vidū, kuri gatavosies Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Ukrainas un Turcijas izlasēm, ir iekļauti arī četri spēlētāji no BK Ventspils kluba, liecina Latvijas Basketbola savienības publiskotā informācija.

24 kandidātu vidū ir ieļauti BK Ventspils vieni no līderiem Ronalds Zaķis, Aigars Šķēle un Ingus Jakovičs, kā arī ievērojami progresējošais Rihards Lomažs.

Vecvagars kandidātu vidū ir iekļāvis arī piecus Eirolīgā spēlējošo klubu basketbolistus Jāni Timma, Rinaldu Mālmani, Jāni Strēlnieku, Dairi Bertānu un Rodionu Kurucu. Turklāt Mālmanim šī būs pirmā reize, kad viņš tiek izsaukts uz nacionālo izlasi.

“Arī šoreiz uz treniņiem un spēlēm aicināsim 12-13 spēlētājus, kuru sarakstu precizēsim ap 15.februāri. Vēl jānospēlē vairāki mači klubos, vēl var mainīties veselības stāvoklis. Pēdējā laikā savainojumi traucē Aigaram Šķēlem un Ojāram Siliņam, bet Žanis Peiners Lietuvā izlaida spēli vīrusa dēļ. Ceru, ka rehabilitācijas process būs veiksmīgs,” LBS mājas lapā citēts Vecvagars.

Latvijas izlasei pirmais treniņš paredzēts 19.februārī.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA