Latvijas hokeja virslīgā vēlētos redzēt arī Ventspils un Valmieras klubus

1867

Latvijas hokeja virslīgā spēlē pārāk maz komandu, līdz ar to sezonas garumā ir maza spēļu prakse. Tā būtu jāpalielina, tāpat arī komandu skaits, virslīgai piepulcējot arī Ventspils un Valmieras hokeja klubus. Šādu pārliecību intervijā aģentūrai LETA paudis Latvijas virslīgas čempionāta kluba Ogres Kurbads vārtsargs Mārtiņš Raitums.

31 gadu vecais Raitums, kurš savulaik ir spēlējis arī Latvijas izlasē un ārvalstīs, sacījis: “Uzskatu, ka sezonas laikā Latvijas virslīgā ir pārāk maz spēļu. Ceru, ka jaunā Latvijas Hokeja federācijas vadība palielinās maču skaitu līdz kādiem 50, lai nerunātu, ka mums nav labs līmenis un pats čempionāts ir tāds un šitāds. Vajag vairāk spēļu, jo ir daudz jaunu hokejistu, kuriem vajag augt.”

“Ja paši nevaram uztaisīt 50 mačus, kur tad citur lai viņi spēlē? Arī komandas vajadzētu vairāk – varētu virslīgā spēlēt Ventspils, Valmiera. Būtu saspringtāk un arī spēlētājiem būtu interesantāk, jo tiktu apbraukāta Latvija,” pārliecināts ir Raitums.

Šosezon Latvijas virslīgā kopumā piedalījās septiņas komandas, sešām labākajām tiekot izslēgšanas turnīrā, bet kopumā regulārajā čempionātā tika aizvadīti 30 mači.

Ventspils HK Venta 2002 šogad regulāro čempionātu 1.līgā noslēdza trešajā vietā. Par regulārā čempionāta uzvarētājiem kļuva Daugavpils hokejisti, otrie bija HK Tukums/Stiga RM.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Facebook/HK Venta 2002