Latvijas basketbola izlase 22. un 25.februārī aizvadīs pēdējās divas, izšķirošās spēles Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, saglabājot reālas cerības iegūt ceļazīmi uz finālturnīru. Izlases kandidātu sarakstā ir arī ierastie trīs BK Ventspils basketbolisti – Ingus Jakovičs, Rihards Lomažs un Ronalds Zaķis, informē Latvijas Basketbola savienība.

“Esam tuvu mērķim, uz kuru gājām visa kvalifikācijas cikla garumā. Visi fiziski un emocionāli ir gatavi izšķirošajām cīņām. Vai kāds no Eirolīgas klubu spēlētājiem varēs palīdzēt arī spēlē ar Spāniju, tas noskaidrosies tikai spēles dienā,” saka Latvijas izlases galvenais treneris Arnis Vecvagars.

Līdz ar to šobrīd nebūt nav skaidrs, cik liela pārstāvniecība gaidāmajās spēlēs būs no Ventspils kluba. “Pie sastāva svārstībām jau esam pieraduši, tas nebūs iemesls aizbildinājumiem. Uz spēli ar Spāniju laukumā jādodas ar lielāku enerģiju, nekā to izdarījām pirmajā spēlē Madridē. Spāņu sastāvs atšķiras no tā, ar ko bija darīšana iepriekš, bet stils viņiem nemainās jau no jauniešu izlasēm. Tam jābūt gataviem,” saka Vecvagars.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FIBA