Lielos skriešanas svētkus ievadīs ar plašu programmu bērniem

1408

Nākamajā nedēļas nogalē Ventspilī notiks lieli skriešanas svētki – Ventspils Piedzīvojumu parka maratons. Šajos svētkos īpaši gaidīti ir arī bērni, tādēļ dienu pirms pieaugušo skrējiena, sestdien, 18.jūnijā Piedzīvojumu parkā notiks Bērnu skrējiens 300 m, 600 m un 1000 m distancē, kam starti tiks doti plkst.15. Numurus bērnu skrējienam aicina izņemt no plkst.14.

Bērnu skrējiena dienā, 18.jūnijā, kā jau svētkos pieklājas, Piedzīvojumu parkā visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi. Būs bērnu atrakcijas ar Līgo tēmu: siera ripināšana, tautas dejas, bumbas dzenāšana ar pirts slotām, ugunskura veidošana un lēkšana tam pāri.

Piedzīvojumu parkā varēs baudīt dažādus gardumus: degustēt Liepkalnu rupjmaizi, nogaršot Pūres ievārījumu un sulu, kā arī Dobeles dzirnavnieka ražotās veselīgās lietas. Interesantas lietas par bitēm un medu stāstīs biškopis Žanis Jesko, klātesošie varēs degustēt un iegādāties jau šī gada medu.

Pasākumā paredzēti pārsteigumi no veikala Sportland, koncertēs bērnu popgrupa Jūras akmentiņi. Skrējiena dalībnieki saņems veselīgo gardumu maisiņu, kurā būs Mangaļu ūdens, Dion batoniņš un Pūres īstā sula. Vēl skrējiena dalībnieki varēs baudīt Druvas saldējuma dāvāto saldējumu un arī veselīgu auzu pārslu putru, ko pagatavos Maratona kluba pavāre Kristīne.

Mazie skrējēji uz Technomex līdzsvara platformas Alfa varēs pārbaudīt stājas un svara sadalījuma uz kājām. Tas nozīmē, ka katrs jaunais sportists varēs pārbaudīt, uz kuru kāju tiek likts lielāks atbalsts. Uzrādot numuru, katrs dalībnieks bez maksas varēs izmanto vienu no Piedzīvojumu parka atrakciju zonas atrakcijām.

Bērnu skrējiena uzvarētājus apbalvos Jeļena Prokopčuka, turklāt skrējiena dalībnieki saņems īstas kaltas medaļas.