FK Ventspils 22 gadus jaunajam uzbrucējam Anastasijam Mordatenko pagaidām vēl nav izdevies kļūt par mēneša labāko spēlētāju Latvijas futbola virslīgas čempionātā. Par augusta mēneša labāko spēlētāju atzīts Riga FC vārtsargs Roberts Ozols, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Ozols uzvarēja pārliecinoši, sakrājot summā 54 punktus. Tuvākais sekotājs – viņa komandas biedrs Darko Lemajičs – saņēma tikai 29 punktus. Mordatenko rēķinā vien 11 punkti un ceturtā vieta.

Riga FC sezonas vidū pārsteidz ar fantastisku ”sauso” uzvaru sēriju, kas pēc 20. kārtas spēles pagarinājusies līdz 11 izcīnītām uzvarām. Visos mačos rīdzinieku vārtus sargāja Ozols un nav ielaidis bumbu savos vārtos ne reizi, līdz ar to par likumsakarīgu liekot uzskatīt mēneša labākā spēlētāja titula iegūšanu.

Tāpat ne mazāks nopelns minams pieredzējušā speciālista Viktora Skripņika darbam, kurš virslīgas ietvaros zaudējuma rūgtumu ar Riga FC vēl nav piedzīvojis. Viņš atzīts par mēneša labāko treneri.

Iepriekš par jūlija mēneša labāko spēlētāju atzina FK Ventspils uzbrucēju Adeleki Akinjemi, bet par treneri – ventspilnieku vadītāju Dejanu Vukičeviču.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Latvijas futbola federācija