Cēsīs aizvadīts Latvijas čempionātā motokrosā priekšpēdējais posms, kurā jau trešo posmu pēc kārtas komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja motokluba Rodeo braucēji, tiekot arī pie trim individuālajiem tituliem.

Rodeo braucēji Vidzemē ieradās kā komandu vērtējuma līderi. Tomam Macukam otrajā posmā tehniskas ķibeles neļāva tikt pie punktiem pirmajā braucienā un Cēsīs viņš ieradās kā MX1 klases kopvērtējuma trešais numurs. Līderis bija mājinieks Kārlis Sabulis, kuram arī izdevās uzvarēt pirmajā braucienā, bet otrajā Toms revanšējās, uzvarot arī dienas kopvērtējumā. Ceturtā vieta šoreiz Rodeo igaunim Karelam Kutsaram.

Pirmo reizi šajā sezonā MX2 klasē abus braucienus uzvarēja Kristers Drevinskis, tā, uzvarot arī kopvērtējumā (Ansim Anševicam 11. vieta). MX2 junioros uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena atgriezās Aleksis Araids. Nedaudz neierasts skats šoreiz Kvadri Open klasē, jo Matīss Palēvics šoreiz netika galā ar vienu no Eiropas spēcīgākajiem kvadru braucējiem, igauni Kevinu Sāru un ierindojās otrajā vietā. Viktoram Vaskim dienas kopvērtējumā sestā vieta.

Komandu vērtējumā Rodeo izcīnīja jau trešo uzvaru pēc kārtas, tā vēl vairāk nostabilizējot savas līderpozīcijas. Tomēr lai kādas tās arī būtu, viss izšķirsies šīs nedēļas nogalē Dobelē, kur risināsies Latvijas čempionāta noslēdzošais posms.

Jāpiebilst, ka Toms Macuks kopā ar Kārli Sabuli un Mairi Pumpuru iekļauts Latvijas izlases sastāvā startam Nāciju kausā, kas 25. un 26. septembrī risināsies Itālijas pilsētā Mantovā.

 

14.09.2021. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde