Kārtējo pārliecinošo uzvaru Latvijas Basketbola līgas čempionāta spēlē svinējuši BK Ventspils, kas šoreiz savā laukumā ar 99:74 pārspēja Jūrmala/Fēnikss vienību.

Šī spēle bija zīmīga ar diviem faktiem. Pirmkārt, pēc nepilnu četru mēnešu pārtraukuma laukumā atgriezās Andrejs Gražulis, kurš uzreiz spēli iesāka sākumpieciniekā. Savukārt komandas galvenais treneris Kārlis Muižnieks uzvaras gadījumā kā galvenais treneris svinēja 200.panākumu LBL spēlēs, turklāt tas viss iespēts vien 224 spēļu laikā. Pirms Muižnieks kļuva par komandas galveno treneri, viņš divas sezonas bija Armanda Krauliņa palīgs, un viņš šajā amatā aizvadīja 77 spēles, palīdzot komandai izcīnīt 71 uzvaru. Saskaitot kopā abus amatus, Muižnieks 301 spēlē izcīnījis 271 uzvaru.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja ļoti rezultatīvi abu komandu izpildījumā – 33:28. Otrajā ceturtdaļā mājinieki turpināja turēt to pašu tempu, kamēr jūrmalnieki pamazām sāka “atplīst” – atpūtā ejot rezultāts jau itin pārliecinošs laukuma saimnieku labā ar 59:45. Pēc pārtraukuma situācija daudz nemainījās un ventspilnieki svinēja pārliecinošu uzvaru.

Punktus spēlē guva pilnīgi visi spēlei pieteiktie 11 spēlētāji. Pa 16 punktiem guva Jakovičs un Ziediņš, Ates rēķinā 14 punkti.

Nākamo spēli ventspilnieki aizvadīs pēc nedēļas pret VEF Rīga.