Nedēļas nogalē Ventspilī notiks liels pludmales tenisa turnīrs

1349

No piektdienas līdz svētdienai Ventspils pludmales stadionā norisināsies starptautiskais pludmales tenisa turnīrs Ventspils Cup 2017. Šāda līmeņa pludmales tenisa turnīrs Ventspilī tiek rīkots pirmo reizi un tajā piedalīsies ap 50 stiprāko dalībnieku no piecām valstīm.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentīsies G4 līmeņa turnīrā, krās reitinga punktus un gatavosies pamatturnīra sacensībām, savukārt 12. un 13.augustā Ventspils pludmales stadionā norisināsies Ventspils Cup 2017 kausa izcīņas pamatturnīra sacensības, kurā notiks G3 līmeņa turnīrs un dalībnieki sacentīsies par naudas balvu fondu 2500 eiro apmērā. Spēlētāji reitinga punktus krāj atsevišķi, jo katru turnīru var spēlēt ar citu partneri.

Pludmales teniss ir viens no jaunākajiem un perspektīvākajiem sporta veidiem, kas patlaban piedzīvo dinamisku attīstību visās valstīs, kur ir populāri pludmales sporta veidi. Smilšu segums ļauj spēles laikā izpildīt fantastiskus lēcienus un akrobātiskas etīdes. Sportisko sacensību un azartu organiski papildina mūzika, atbalsta grupu dejas un nepiespiesta līdzjutēju uzvedība, kas piešķir pludmales tenisa pasākumiem vieglumu un svētku atmosfēru.

Pludmales teniss kā sporta veids savā ziņā ir tenisa, volejbola un badmintona apvienojums, kur spēles notiek smilšu kortos, apvienojot prieku, ko sagādā aktīva laika pavadīšana, ar lielisku iedegumu un relaksāciju mīkstās un siltās smiltīs pat aukstās ziemas dienās, kad tik ļoti pietrūkst saules un siltuma!

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC