Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu ģimenē un veidotu sportiskus paradumus, 25. novembrī plkst. 11:00 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”, kurā komandas varēs piedzīvot jautru, aizraujošu, aktīvu  kopā būšanu. 

Dalība pasākumā ir bez maksas un komandas sastāvā jābūt diviem pieaugušiem un 2 vai vairāk bērniem (vecumā no 5 līdz 15 gadiem ieskaitot). Katrā uzdevumā varēs piedalīties 4 dalībnieki (2 pieaugušie un 2 bērni) no visiem pieteiktajiem dalībniekiem. Reģistrēties  pasākuma norises vietā varēs no plkst. 10:30, kā arī neaizmirstam līdzi paņemt maiņas apavus.

Ģimeņu sporta svētki sāksies ar draudzīgu un aktīvu vingrošanu. Dalībnieki spēkus varēs izmēģināt vienkāršās, sportiskās aktivitātēs septiņās stacijās. Uzdevumu stacijas varēs apmeklēt jauktā secībā, bet galvenais ir paveikt visus uzdevumus, kas prasīs precizitāti, ātrumu, atjautību, prasmi sadarboties komandā.

Pasākuma noslēgumā ar pārsteiguma balvām tiks apbalvoti staciju uzvarētāji, īpašas balvas bērniem,  kā arī  visi dalībnieki noslēgumā varēs cienāties ar svētku kūku.

Pasākuma programma:

10.30 – 11.00 – Reģistrācija;

11.00 – Pasākuma atklāšana;

11.20 – 13:20: Stacijas, kas pārbauda spēku, ātrumu, veiklību un atjautību;

13.30 – Ģimeņu sporta svētku apbalvošana;

Bērniem būs pieejama bezmaksas piepūšamā atrakcija.

Gaidām ikvienu, nāc un piedalies arī tu!

Pasākums organizēts ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros! Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības veselības paradumu maiņu, uzlabojot veselības veicināšanas un slimības profilakses pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem. Projekta aktivitātes ietver fizisko aktivitāšu, veselīga uztura, garīgās veselības veicināšanu un popularizēšanu sabiedrībā.

 

24.11.2023. / Autors: Sporta pārvalde / Foto: Sporta pārvalde