Pilsētas svētkos Ostas promenādē notiks arī spēkavīru sacensības

1297

Sestdien, 6.augustā, Ventspilī viesosies Latvijas spēcīgākie vīri, lai ventspilniekiem un pilsētas viesiem sniegtu vērienīgu šovu, kas vienlaikus būs arī 2016.gada Latvijas spēkavīru čempionāta trešais posms. Sacensības no plkst.13 notiks Ostas ielas promenādē, kā laikā atlēti demonstrēs savu spēku un drosmi, veiklību, sportisko raksturu un enerģiju, stājoties pretī dažāda veida smagumiem un pievarot distanci ar vairākiem desmitiem, pat simtiem kilogramu rokās.

Turnīrā piedalīsies 12 spēkavīri, to vidū arī divi mūsu novadnieki – Oskars Martužans, kurš tagad pilnvērtīgi atgriežas sacensību laukumā pēc veiktās operācijas, un Raivis Mundiciems, kuram šī ir pirmā sezona elites grupā. Abu sportistu dzimtā vieta ir Ugāle. Vēl startēs Jānis Šleckus, Edgars Andersons, Artis Plivda, Aivars Šmaukstelis, Otomārs Skreija, Didzis Zariņš, Magnuss Vucāns un citi.

Savu spēku atlēti demonstrēs, veicot sešus vingrinājumus – WoodCon spēka trepe, RERE Grupa kombinācija, Latvijas Nafta smagās mašīnas vilkšana, Fiskars krucifikss, Triobet pulkstenis un Škoda automašīnas turēšana.

Spēkavīru sacensību skatītājiem būs dota iespēja ne tikai vērot šī sportaveida paraugstundas, bet arī iejusties spēkavīra lomā. Gan pieaugušie, gan bērni varēs piedalīties dažādos konkursos vingrinājumu starplaikos, kur jātur vai jānes dažādi smagumi, lai pārbaudītu, cik spēcīgs esi pats. Labākie un ātrākie saņems balvas no sacensību atbalstītājiem.