Šīs nedēļas nogalē, 18. un 19. jūnijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā notiks 13. starptautiskais petankas turnīrs „Ventspils 2022” – tradicionāli nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī. Sacensības sestdien notiks trijnieku komandām, bet svētdien sacentīsies dubultspēļu pāri.

Šogad dalību turnīrā apstiprinājušas 20 trijnieku  komandas ar spēlētājiem no 4 valstīm –    Francijas, Lietuvas, Polijas,  kā arī komandas no Latvijas. Mājinieki – Ventspils kērlinga kluba spēlētāji būs pārstāvēti sešās trijnieku komandās un četros dubultspēļu pāros. Turnīrā startēs arī pagājušā gada Ventspils kausa ieguvēji trijnieku komandām – komanda “Nyons”, kurā spēlē Francijas spēlētājs Patriks Audiarns (Patrick Houdiarne) un Ventspils kērlinga kluba  spēlētājas Agita Puriņa un Inga Apmane. Jāatzīmē, ka pieredzējušais Francijas spēlētājs ir iecienījis Ventspils turnīru, un pirms turnīra – ceturtdien interesentiem pasniegs meistarklasi petankā.

Turnīra atklāšana notiks sestdien,18.jūnijā, plkst. 09.30. Sacensības notiks abu dienu garumā, trijnieku sacensības sestdien ilgs aptuveni līdz plkst. 18.00, bet dubultspēles svētdien noslēgsies ap plkst.16.30.

Turnīrs notiek ar Ventspils pilsētas pašvaldības, SIA „Olimpiskais centrs ”Ventspils”, SIA „Venden” un Ventspils brīvostas pārvaldes atbalstu.

Visi interesenti tiek aicināti bez maksas vērot turnīra spēles Ventspils Piedzīvojumu parkā. Par Ventspils kērlinga kluba aktivitātēm var uzzināt, apmeklējot kluba Facebook vietni.

 

17.06.2022. / Autors: Ventspils kērlinga klubs / Foto: Ventspils kērlinga klubs