Šorttrekisti sāks treniņnometni pirms Eiropas kausa fināla

1390

No 18. līdz 20.martam Ungārijas pilsētā Budapeštā notiks Eiropas kausa finālsacensības šorttrekā, kuras ir lielākās jauniešu un junioru sacensības šorttrekā Eiropā, un tajās sacentīsies 10 labākie jaunieši un juniori katrā vecuma grupā no Austrumeiropas un tikpat no Rietumeiropas.

Noslēdzošais Austrumeiropas kvalifikācijas posms Danubia kauss notika rekonstruētajā Olimpiskā centra Ventspils ledus hallē, kurā piedalījās 170 dalībnieki no 13 valstīm un tajās noskaidrojās, ka finālsacensībām kvalificējušies Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Roberts Zvejnieks, Kārlis Krūzbergs, Roberts Krūzbergs, Tomas Bakevics, kā arī Evitas Krievānes slidošanas skolas pārstāvis Reinis Bērziņš.

Visi augstākminētie sportisti, treneres Evitas Krievānes vadībā līdz sacensībām Olimpiskā centra Ventspils ledus hallē aizvadīs desmit dienu sagatavošanās treniņnometni.

Atgādinam, ka iepriekšējā gadā par Eiropas kausa uzvarētājiem kļuva Roberts Zvejnieks (Junioru B grupā) un Reinis Bērziņš (Junioru D grupā).