Esam uz pareizā ceļa, bet pēc šī panākuma komandai būs vairāk ticības nākotnei – tā pēc uzvaras FIBA Čempionu līgas spēlē pār Francijas čempionvienību Le Mans sacīja BK Ventspils galvenais treneris Roberts Štelmahers.

“Protams, ir liels prieks par uzvaru. Gribu pateikties komandai un skatītājiem, kuri atnāca uz spēli un noticēja, ka varam uzvarēt. Šī bija komandas uzvara – cīnījāmies par katru metru. Spēlējām pret ļoti atlētisku vienību. Esam uz pareizā ceļa. Pirms tam bija jautājumi par mūsu psiholoģisko stāvokli, bet, domāju, šobrīd tas ir uzlabojies. Būs vairāk ticības nākotnei,” aģentūra LETA citē Štelmaheru.

“Zinājām, ka, šo maču zaudējot, mums nebūs nekādu izredžu kvalificēties nākamajai kārtai. Bija problēmas garajā galā, tāpēc spēlētājiem vajadzēja pielāgoties. Prieks, ka basketbolisti pašos vajadzīgākajos brīžos bija vienoti – tā dēļ arī uzvarējām,” tā savukārt komentēja komandas kapteinis Māris Gulbis.

Jau vēstīts, ka ventspilnieki uzvarēja Le Mans ar 11 punktu pārsvaru – 88:77, atjaunojot labas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA