BK Ventspils otrdien nebija tā labākā diena, jo tai spēle nevedās vairākās frontēs, pēc zaudējuma FIBA Čempionu līgas sestās kārtas spēlē sacīja Ventspils komandas galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Ventspils otrdien savā laukumā, trešajā ceturtdaļā gūstot tikai četrus punktus, ar 55:66 (18:15, 17:21, 4:20, 16:10) zaudēja latvieša Artūra Strautiņa pārstāvētajai Itālijas komandai Kapo d’Orlando SikeliArchivi, kam tā bija pirmā uzvara turnīrā.

“Zinājām, ka būs grūta spēle. Šajā turnīrā nav nevienas vājas komandas. Ja kādam likās, ka mums šis pretinieks bija obligāti jāuzvar, tad lai jums tā arī liekas… Gatavojāmies kā parasti. Bija vairākas lietas, kas nesanāca. Nav viegli spēlēt, kad paši nevaram iemest,” pēc cīņas teica Štelmahers.

Ventspils basketbolisti šajā spēlē uzbruka ar ļoti zemu metienu precizitāti – divpunktnieki 28,6% (10 no 35), trīspunktnieki 21,2% (7/33) un soda metieni 66,7% (14/21).

“Pāris situācijās varbūt pārturējām bumbu un ieskrējām pretiniekiem vēderā. Bet tik un tā pirms tam mēģinājām spēlēt citādāk, taču arī tad nesanāca. Nebija mūsu diena. 29% metienos no groza apakšas – dažs labs tikpat var iespert ar kāju. Domāju, ka spēlētāji aizmeta garām savus metienus un sāka steigties,” izteicās Štelmahers.

Ļoti neapmierināts ar Ventspils komandas sniegumu bija arī tās kapteinis Māris Gulbis.

“Komandas izpildījumā šī bija ļoti slikta spēle. Sākām nedaudz miegaini, bet labi dalījām bumbu. Netrāpījām brīvus metienus un nedaudz zaudējām pārliecību pār sevi. Brīžiem pieņēmām nepareizus lēmumus,” uzskata Gulbis. “Pirmais puslaiks bija daudz maz labs, lai gan nevarējām iemest, bet otrā puslaika sākumā daudz kļūdījāmies. Pretinieki līdz ar to ātrajos uzbrukumos iemeta tālmetienus, kas mūs mudināja steigties, bet tā vietā sākām spēlēt katrs par sevi, nevis kā komanda.”

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA