Latvijas vicečempione basketbolā Ventspils otrdien Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas mačā pret Francijas čempioni Šalonas pie Sonas Elan parādījusi solīdu sniegumu un gūtais panākums bijis visas komandas nopelns, pēc cīņas sacīja ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers.

Ventspils turnīra trešajā spēlē otrdien savā laukumā ar 78:77 (18:20, 16:16, 26:25, 18:16) uzvarēja iepriekšējās sezonas Francijas čempioni Elan, kas gan jauno sezonu iesākusi pagalam neveiksmīgi.

“Esmu priecīgs par uzvaru, nospēlējām diezgan solīdi. Lielākais pluss ir tas, ka pieļāvām tikai piecas kļūdas un veicām 21 rezultatīvu piespēli. Bija kritumi un kāpumi. Kad bija kritumi, visi mācējām piecelties. Liels prieks par komandu, un paldies skatītājiem, kuri bija ieradušies mūs atbalstīt,” izteicās Štelmahers.

Tikmēr Ventspils kapteinis Māris Gulbis atzina, ka šis panākums bijis grūts, taču arī uzslavēja savu komandu par parādīto sniegumu.

“Salīdzinot ar iepriekšējo spēli, pieļāvām maz kļūdu. Līdz ar to ir arī rezultāts. Elan sastāvā ir daudz meistarīgu basketbolistu, kuri iemeta vairākus grūtus metienus, bet mēs tik un tā nesalūzām un tikām atpakaļ. Šī ir komandas uzvara,” apmierināts bija Gulbis, kurš šajā spēlē izcēlās ar 14 punktiem.

Autors: LETA / Foto: LETA